Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Наші досягнення. Архівні матеріали

Протягом чотирьох років студенти бухгалтерського відділення брали участь у Всеукраїнських конкурсах молодих економістів , які проводилися Інститутом реформ України спільно з об'єднанням підприємців "Молода формація".

Призерами у регіональних турах цього конкурсу у різні роки ставали студенти технікуму з науково-пошуковими роботами на актуальні теми:

    "Як подолати в Україні бідність?" - Делей С.
    "Чи варто підтримувати вітчизняного товаровиробника?" - Сандуляк О.
    "Чому вигідно інвестувати кошти саме в мою область?" - Микитина І. та Поляк С.
    “Захист прав споживачів в Україні – “слабке” законодавство чи його виконання?” – Микитина І.

Поляк С. була серед кращих у Першому конкурсі "Перетвори талант у професію", що проводився Київським інститутом реклами.

Студенти товарознавчого відділення технікуму декілька років брали участь в роботі щорічних Міжнародних наукових конференцій "Молодь у вирішенні регіональних та транскордонних екологічних проблем" шляхом підготовки доповідей на важливі для здоров‘я теми:

    "Вплив добавок на якість продуктів харчування" – Димитращук Ю.
    "Зміна органолептичних та фізико-хімічних показників при виробництві, зберіганні та реалізації харчових продуктів" – Гнатюк С.
    "Харчові барвники: припустимі рівні та сфери використання" – Гнатюк С.

З метою підвищення професійної майстерності, впровадження нових технологій приготування страв, стимулювання росту кулінарного мистецтва, ознайомлення студентства технікуму з новими тенденціями у ресторанному бізнесі та перспективами його розвитку щороку проводиться професійний конкурс серед студентів IV курсу спеціальності "Технологія харчування" у двох номінаціях: "Кращий кухар" та "Кращий бармен-офіціант". До складу членів журі запрошуються випускники технікуму, переможці міських та Всеукраїнських конкурсів.

2002 року в нашому місті проводився І Регіональний професійний форум "Шляхи до успіху в ресторанному бізнесі". У конкурсі кухарів брала участь студентка IV курсу Гуцул К.; в конкурсі барменів - Штефанович М., які були нагороджені грамотами.

Випускники технікуму теж активно змагалися в професійній майстерності. Пере­можцем у конкурсі кухарів стала Мойсюк Г. У конкурсі офіціантів Мінтянський В. та Любківська Ю. зайняли призові місця.

2003 року відбувся II регіональний професійний форум "Марке­тинг гостинності та секрети ресторанного бізнесу" . У номінації "Моє підприємство" директор технікуму Макаренко В.Д. була нагороджена грамотою за перше місце; студенти IV курсу Долінська Л. та Гусєва Т. зайняли II та III місця у конкурсі кухарів; Шутак Б. - III місце у конкурсі офіціантів. Перше місце у конкурсі кухарів виборола наша випускниця Куценко О., а у конкурсі офіціантів II місце посіла Любківська Ю.

Асоціацією кулінарів України вже третій рік поспіль проводяться Чемпіонати України з кулінарії , участь в яких брали випускники технікуму: Кінський С., Якобчук А. На І Чемпіонаті України у командній формі змагань вони нагороджені бронзовими медалями, на ІІ - срібними медалями, на ІІІ - золотими медалями. В індивідуальній формі змагань Кінський С. на ІІ Чемпіонаті України нагороджений срібною медаллю, на ІІІ - золотою.

2005 року з гідністю виступили студенти технологічного відділення на регіональному конкурсі ресторанного бізнесу. Вони завоювали грамоти “Буковинська гостинність 2005” у таких номінаціях “Краща овочева композиція” (Зварич І.), “Кращий тематичний стіл” (Якобчук Ю). Третє місце зайняли серед кухарів студенти Зварич І. та В. Гелетюк, серед офіціантів - Якобчук Ю., серед барменів третє та другі місця Гелка О. і Агатій В.

Студенти Гелетюк В. та Щербаню І. були учасниками телепередачі «Кулінарія – десята муза мистецтва», під час якої продемонстрували високі знання, практичні навички, вміння естетично оформлювати страви, обслуговувати відвідувачів. Це була гарна реклама нашого навчального закладу та професії, яка користується надзвичайним попитом на ринку праці в сучасних умовах.

Кращі студенти технікуму щороку беруть активну участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика і завжди були відзначені в певних номінаціях. Так у 2003 році студентка Сорокан І. на ІІІ обласному етапі зайняла І місце, а на ІV Всеукраїнському етапі здобула почесне ІІІ місце і була нагороджена поїздкою в м. Київ.

2004 року Кольба Г. змагалася в обласному турі даного конкурсу, виборовши 2 місце. За що була нагороджена Почесною грамотою і грошовою премією.

2005 року Кутиніна О. – студентка ІІ курсу бухгалтерського відділення технікуму нагороджена грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації в номінації “За добрі знання з мови та творчий підхід до розв'язання мовних завдань” і цінними подарунками.

Студент Липованчук В. представив свою поетичну збірочку “Пером із солов'їного крила...” на конкурс творчої молоді ім. Вадима Коваля.

2005 рік закінчився для технікуму феєричним дійством – конкурсом “Студент року 2005” , емоції і враження від якого залишаться в нашій пам‘яті на довго, а в душах учасників – на все життя.

Конкурс “Студент року 2005” – це не тільки гарна сцена Чернівецького музично-драматичного театру (саме там відбувався конкурс), це і добрі, та привітні конкурсанти з усіх вищих навчальних закладів, це море щирих оплесків вболівальників, це хороший заряд позитиву і надзвичайно цікава пригода студентського життя. “Міс чарівність” – це саме та номінація, в якій не було рівних студентці технікуму Максимчук Вірі.

© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум