Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Наші досягнення

Науковий підхід до навчання і виховання в сучасних ВНЗ — це одне з найважливіших питань сьогодення. Залучення обдарованої молоді до наукової роботи – важливий напрям нашої діяльності. Основна мета – збагатити студентів знаннями понад державний мінімум, забезпечити ґрунтовну підготовку і подальше успішне навчання у вищих навчальних закладах III - IV рівнів акредитації, створити всі умови для самореалізації та всебічного розвитку особистості.

Талановиті студенти нашого навчального закладу взяли участь у фестивалі дитячої і юнацької творчості “Чисті роси” і посіли призові місця.

Щороку за підсумками пошукової роботи на кожному відділенні проводяться студентські науково-практичні конференції.

Студентами – гуртківцями спеціальності “Технологія харчування” збирались матеріали в закладах ресторанного господарства міста Чернівці до пошукових робіт на теми: “Особливості Буковинської кухні”, “Нові види сировини і харчові добавки та їх використання у приготуванні страв і виробів”.

Технікум завжди відзначався спортивними традиціями. Спорт – це другий фах наших вихованців. Технікум може пишатися спортивними успіхами студентів. Викликають подив і гордість спортивні трофеї – нагороди за перемоги у змаганнях наших спартанців.

Ми живемо, працюємо, змагаємось і перемагаємо!

Це і є кредо життя викладачів та студентів ЧДКТ.

Україно! Знай наших!

 

Детально з досягненнями можна ознайомитись у розділі "Новини".

© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум