Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День здоров'я

"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у ЧДКТ!

"У здоровому тілі - здоровий дух!" Ця аксіома відома кожному. Але припустимо, коли "дух" не лише здоровий, а й веселий, бадьорий, завзятий - то це не що інше, як справжній ураган веселощів, щастя, доброго настрою...

Отак було у нас в Чернівецькому державному комерційному технікумі на святі Дня здоров'я, яке відбулося 26 вересня у надзвичайно мальовничому і зеленому куточку Чернівців - Музеї народної архітектури та побуту.

До Дня здоров'я готувалися усі: і старшокурсники, і куратори груп, і викладачі, а особливо студенти. Проте найбільш ретельно - першокурсники, адже за давньою традицією ЧДКТ їх мають посвячувати у студенти. Але сумувати чи переживати не було часу нікому. Різноманітні конкурси, розваги, спортивні змагання, концерт та ще й "Родзинка студентського столу" - усе організовувало до руху, до творчості, до праці і до перемог.

Скільки сміху, завзяття, веселого гомону дали присутнім спортивні змагання! Особливо - перетягування линви. Тут навіть куратори (статечні і поважні люди) кричали з усіх сил, підбадьорюючи свою групу.

Найшвидші наші спортсмени-бігуни вигравали естафету. Яка ж то солодка мить перемоги! А міні-футбол - це вже остаточна привілегія юнаків. Тут кожен показує свою зрілість і волю до перемоги. Але парадокс - І курс група ТКД-99 виграли!!! Ура! Гарне поповнення маємо цього року!

А які ж цікаві і веселі конкурси і розваги! Тут студентський парламент попрацював на славу. Це і відомості про свій навчальний заклад (станція "ЧДКТ"), і смішні завдання (станція "Розважальна"), і майстерність нагодувати групу в польових умовах ("Родзинка студентського столу"), й інсценізація казок, екскурсія музеєм і знайомство з минулим свого краю - всього й не перелічиш...

Та справжні таланти відкрилися саме на посвяті у студенти. Кожна група представляла себе піснею, танцем чи сценкою. Дружня підтримка усього студентства окрилювала юних артистів.

Усі чекали магічного магістра наук Близнюка В.І. і Клятву студента... У кінці всі раділи, розглядали грамоти, ділилися враженнями.

Такі заходи здружують, гартують колектив. І добре, що традиції ЧДКТ живуть, однією з яких є і День здоров'я, і Посвята у студенти.

Інформаційний спортивний вісник ЧДКТ

У спортивно-масовому заході Дня здоров'я активну участь взяло 15 навчальних груп І-ІІІ курсів. Перше місце з міні-футболу зайняла група ТКД-99 (куратор Помирляну Л.О.), з перетягування линви та естафетного бігу - група ВХП-95 (куратор Близнюк В.І.). Переможці нагороджені дипломами та цінними призами.27.09.2013
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум