Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Вересневі передзвони

Хоча свято першого дзвоника відбулось у понеділок, а не традиційно 1 вересня, як завжди, та атмосфера радості, щастя, піднесеного настрою вирувала скрізь: і в коридорах технікуму, і поміж веселими групами студентів, які вкрили усеньке подвір’я, з’юрмилися біля дверей, вишикувалися вздовж алей спортивного майданчика.
Свято розпочалося! Затамувавши подих, усі спостерігали, як майорить на вітру наш український синьо-жовтий прапор, які гордо вносили перед усіма присутніми вбрані в українські строї хлопці і дівчати. Почувши перші акорди гімну України, усі вишикувались і в урочистій тиші сплелися голоси викладачів, студентів, батьків разом із голосами хору, які зазвучали із репродуктора.
Святкові вітання, побажання лунали звідусіль. Запам’яталися слова заступника директора технікуму з навчальної роботи Толошняк Марини Миколаївни, яка наголосила, що у цей другий день осені, – день отримання нових знань – зичить всім хто «вчить, вчиться успішного співробітництва, взаємної поваги і, найголовніше, творчості в усьому.»
Пролунав виступ матері першокурсника Ткачук Уляни Михайлівни, яка благословила пишним короваєм, калиною та щирим словом дітей у доросле життя.
Урочисто прозвучала клятва першокурсників.
Особливо уважно вислухали усі присутні настанови святого отця, який теж благословив молодь на новий навчальний рік.
На завершення свята заступник директора технікуму з виховної роботи Божик Галина Анатоліївна теж привітала усіх присутніх, особливо першокурсників, які вливаються в нову сім’ю студентства, запросивши хор технікуму виконати «Гімн Чернівецького державного комерційного технікуму». Мелодія вальсу закружляла у повітрі, чаруючи щирістю і правдивістю слів:
«Технікум наш комерційний,
Щирий привітний, надійний,
Ти назавжди в серці у нас… »
Та дзвоник, отой першовересневий дзвоник, покликав усіх в аудиторії до книг, до знань, до буднів…
Побажаймо, щоб нашим студентам таланило, усе складалося так, як вони собі запланували, як омріяли. Хай вони будуть щасливими і успішними в житті.
В добру путь!

 03.09.2013
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум