Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Є ким гордитися!

І справді, ЧДКТ має таких студентів, якими по праву може гордитися кожен вуз, навіть такий, як Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка. Не вірите?! Саме так! Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка – найпрестижніший вуз України.
Адже саме у цей університет запрошується на навчання наша гордість – Харитон Марія Михайлівна, студентка ІІІ курсу групи Б-64.
Адже вона уже вдруге (перша перемога 2011р. – І місце по області й ІІ місце – по Україні) цьогоріч принесла своєму рідному технікуму  таку високу, таку престижну нагороду на ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка: І місце по Чернівецькій області і ІІ місце – по Україні.
Усі студенти й викладачі горді з успіхів нашої студентки. Невідомо, як складеться доля нашої Марічки: поїде вона до Києва чи продовжуватиме навчання у Чернівецькому торговельно-економічному інституті, до котрого вже успішно склала вступні іспити. Але за свою працю, за свої досягнення, творчість, небайдужість вона має право вибору.
    Отож, знати рідну мову, студенти дорогі, - престижно, бути активною, свідомою – і цікаво, і потрібно, і корисно для Вас же.
Надсилаємо Вам листа, який отримала Харитон Марія з Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Можливо, цей досвід стане високим стартом у досягненні своїх мрій і ще для когось, для наших майбутніх студентів.


 03.06.2013
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум