Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День української вишиванки

Ми є українці і ми цим пишаємось!
      Студенти Чернівецького державного комерційного технікуму з гордістю за рідний край та почуттями щирого усвідомлення себе українцями долучилися до акції, яка щорічно відбувається у Чернівцях.
      На Соборній площі у цьому році уже традиційно відбулася зустріч чернівчан та гостей міста у національних костюмах з приємними усмішками на обличчях та гарним настроєм в День української вишиванки.
      За словами ініціатора акції Лесі Воронюк-Волошиної: «це свято – функціонально та ментально багаторівневе. Найпростіше в ньому – це красиві і натхненні українці у правічних сорочках. А найскладніше, найважливіше значення – це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє, адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими. У жодній успішній країні громадяни не сперечаються про свої споконвічні традиції та культуру та не переводять ці цінності у тимчасові політичні площини».
      Висловлюємо щиру подяку організаторам свята, адже кожен з учасників відчув непереборне бажання продовжити ланцюжок минулого і показати, що саме ми є тією ланкою, що сполучає минуле нації з її майбутнім.
      Святкування супроводжувалось національними музичними композиціями, веселими забавами, що допомогло усвідомити себе частиною нації,  бажання берегти і продовжувати українські звичаї і традиції.
Така участь справила приємні враження на присутніх, а місія збереження національних цінностей зросла і набула нових рис.
      У серці кожного з учасників народилося прагнення бути справжніми патріотами своєї країни і працювати на благо народу. Адже такі моменти назавжди залишаються у нашій пам’яті, а іскра світлої та щирої любові до України, мови, звичаїв та традицій палатиме все з більшою силою.
 

 

 17.05.2013
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум