Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Готуємося захищати Україну!

       2 лютого 2021 р. у  рамках проведення практичного заняття з предмета  «Захист  Вітчизни» з теми «Стрілецька зброя, поводження  з нею. Догляд і зберігання» у співпраці з Багатопрофільним  ліцеєм для обдарованим дітей міста Чернівці студенти  нашого коледжу проводили  розбирання і  складання автомата Калашникова,  пістолета та тренувалися для проходження нормативів.
       Викладач предмету «Захист Вітчизни»  Шпортій В.Р.  та його  колега  Ярошенко О.І. активно працювали зі студентами коледжу під час  практичного заняття, чим заклали підвалини військової майстерності наших вихованців.
         Курсанти першого (гр. ПБ-1), другого (гр. ПТБ-116) та третього (гр. ХТ-114) курсів відділень неодноразово складали та розбирали АК. Такі заняття  сприяють зростання патріотичних настроїв серед активної молоді і підвищують бойовий дух майбутніх захисників  України.
Ми, дякуємо нашим добрим друзям, сусідам і колегам з багатопрофільного ліцею, за можливість проводити заняття на базі їхнього закладу і розраховуємо на продовження плідної співпраці.

 05.02.2021
© 2005-2021, Чернівецький державний комерційний технікум