Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

 

12 жовтня 2020 року у Чернівецькому фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій було підготовлено та проведено позакласний дистанційний виховний захід, приурочений Дню захисника України.

На дистанційну зустріч було запрошено учасника російсько-української війни на Сході України, голову громадської організації «Чернівецьке обласне об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та їх сімей» Лугана Олександра Ілліча. Він розповів про свою участь в АТО, поділився думками про сьогоднішню ситуацію в Україні та на лінії розмежування, наголосив, що кожна людина повинна робити свою справу якісно: вчителі – навчати дітей, лікарі – лікувати людей,  а воїни - захищати Батьківщину від ворога!

Організатор заходу­­ - викладач історії України Савка Тарас Іванович подякував Олександру Іллічу за дистанційну участь у зустрічі та   наголосив на важливості проведення таких заходів, які вшановують героїв України різних часів і формують у студентів почуття патріотизму та національної гідності.

 

 

 

 12.10.2020
© 2005-2021, Чернівецький державний комерційний технікум