Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

25 лютого 2020 року викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін, кандидат фізико-математичних наук Олександра Чобан провела відкрите лабораторне заняття з фізики і астрономії на тему: «Послідовне і паралельне з’єднання споживачів електричної енергії». Метою заняття було перевірити справедливість формул еквівалентного опору при послідовному та паралельному з’єднанні споживачів.

Методична спрямованість заняття: використання новітніх технологій (інтерактивної дошки та спеціальної програми для складання тестів) в освітньому середовищі для створення у студентів ефективної рефлексії попередніх знань та засвоєння нового матеріалу.

Перед початком виконання роботи викладачем було проведено актуалізацію опорних знань за допомогою тестів (із вибором однієї правильної відповіді та на встановлення відповідності). Тестування студентів відбувалось із залученням інтерактивної дошки та спеціальної комп’ютерної програми  Open Board.

Під час лабораторного заняття використовувались новітні плати для складання електричних кіл (макетні плати, які не потребують спаювання радіотехнічних елементів) та сучасні вимірювальні прилади (мультиметри).

 25.02.2020
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум