Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ

Матуся наша – ангел на землі!

Усе бере від матері початок –

Найвищого закону в цьому суть,

І ми у цьому лиш малий додаток,

Осмисли це, пізнай і не забудь.

Усе від жінки народилось в світі:

І плин життя, й пекучий біль журби;

Від жінки і зростають діти,

Й найкраще свято ранньої весни…

Від жінки мусило колись зачатись

Усе навкруг живуще, я і ти,

Бо біля витоків життя стояла мати,

Стоїть й стояти буде на віки.

 

День матері – це чудовий привід, щоб ще раз сказати слова любові і вдячності найріднішій і близькій людині, віддати данину поваги за любов!

Мама! Матінка! Матуся! Ненька! Чи є на світі слова прекрасніші й ніжніші? Чи є на світі щось ласкавіше, ніж материнські руки, найвірніше і найчутливіше серце, яке ніколи не залишається байдужим.

В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, Берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розквітає з плином літ усе ясніше.

Все починається з мами!  - відкритий виховний захід на таку тему підготували і провели студенти групи ХТ-109 (куратор Балюк Інна Миколаївна) – циклова комісія природничо-математичних дисциплін.

Мета заходу – розширити і поглибити знання студентів про значення матері в житті людини; формувати  у студентів культуру почуттів; виховувати у них повагу та любов до матері; зміцнення сімейних відносин через творчу діяльність студентів.

До цього свята студентами групи була створена мультимедійна презентація: “Фото з мамою”, запис відео «Дзвінок до мами»,  а також знято відеоролик на пісню Скрябіна “Мам” та зачитаний студентами вірш про маму.

На свято студенти запросили свої мам, для яких заздалегідь підготували цікаві запитання, а також подарунки у вигляді фотомагнітів та слова подяки. Під час дійства студенти декламували вірші, присвячені мамі. У подарунок матерям була виконана пісня The Beatles “Yesterday”.

Від імені батьків до студентів та усіх присутніх на виховному заході звернулась Лариса Миколаївна Кирилюк, яка подякувала куратору групи та всім студентам за цікаво підготовлене дійство, побажала міцного здоров’я, успіхів у навчанні та ніколи не забувати своїх батьків.

Усі присутні на святі пройнялись духом атмосфери, яка витала у залі, у батьків та й у студентів,час від часу,  бриніли на очах сльози…

Віримо, що після цього заходу ми частіше будемо говорити слова любові і подяки своїм матерям.

,

 

 

 14.05.2019
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум