Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА

 

 

24 квітня 2019 року у рамках співпраці між Чернівецьким державним комерційним технікумом та ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся майстер-клас із писанкарства «Великодня писанка», який провели керівники студії писанкарства ЧДКТ«Тригвер» Красовська С. І. та ДобровольськаВ. В. разом  із студійцями – студентами ЧДКТ (Мельник Т., Пелих О., Цуркан О., Костя А., Лягу Н., Дячук І., Кирницька А.) в стінах ПВНЗ «Буковинський університет».

Примітно, що захід був організований на високому рівні. Створена організаторами тепла натхненна творча атмосфера відкрила для студентів магічний світ української писанки. Вони із захопленням і величезним зацікавленням не тільки вчилися писати писанки, а й розуміти значення символів на них, переймалися усвідомленням необхідності збереження і передачі у спадок українських національних традицій.

Адміністрація та колектив Чернівецького державного комерційного технікуму висловлює вдячність Президентові ПВНЗ «Буковинський університет» М. І. Манилічу, викладачам та студентам університету за їхню активну участь у благодійній акції «Писанка дарує життя», кошти з якої будуть передані на лікування онкохворих дітей.

 26.04.2019
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум