Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Твори добро, бо ти – людина!

Не говори про доброту,

Коли добром ти сам не сяєш,

Коли у радощах витаєш,

Забувши про чужу біду.

Бо доброта – не тільки те,

Що обіймає тепле слово.

В цім почутті така основа,

Яка з глибин душі росте.

Коли її не маєш ти,

То раниш людяне в людині.

Немає вищої святині,

Ніж чисте сяйво доброти.

О. Довгий

Твори добро, бо ти – людина!” -  під таким гаслом 25 березня 2019 року було проведено відкриту проектну виховну годину, яку підготували студенти другого курсу групи ХТ-108 під керівництвом куратора Мелещук Л.І. (циклова комісія природничо-математичних дисциплін).

Мета заходу – формувати у студентів почуття доброти та любові до людей; розвивати потребу робити добро, не чекаючи винагороди;  виховувати у них доброту та бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину.

Проект, який підготували студенти в рамках заходу, складався із чотирьох етапів. Першим етапом було опитування мешканців та гостей м. Чернівці щодо того, у чому вони вбачають добрі вчинки, чи люблять робити добрі справи та хто на їх думку найбільше потребує допомоги. Було почуто багато різних думок, які студенти і гості заходу побачили у вигляді відеосюжету.

Другий етап проекту – опитування на дану тему у вигляді анкетування серед студентів Чернівецького державного комерційного технікуму. Опрацювавши 140 анкет та понад 2500  відповідей, гостям були представлені у вигляді діаграм дуже цікаві та інформативні результати анкетування.

Студенти групи також згадали про добрі вчинки, які вони коли-небудь робили і добрі справи, які хтось колись зробив для них – це було третє завдання проекту.

Та найбільше усім запам’ятався сюжет і розповідь про четвертий етап проектної роботи, а саме, відвідування студентами групи разом із куратором обласного спеціалізованого будинку дитини з гостинцями та необхідними ліками. Студенти дуже пройнялися цією проблемою і вирішили невдовзі знову навідатися до діток, яким не вистачає батьківської любові і тепла.

Загалом, усі студенти групи брали активну участь у підготовці проектної виховної години і справились із усіма поставленими завданнями.26.03.2019
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум