Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 

23  лютого  2019 року  у Чернівецькому державному комерційному технікумі відбувся День відкритих дверей, на який запрошувались усі бажаючі: батьки, випускники і, звісно, майбутні студенти. Протягом цього місяця у закладі освіти  проводиться    популяризація  спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Гостям, які завітали на свято, було запропоновано багато цікавих заходів.  Студенти ЧДКТ  провели цікаві екскурсії та  показали чудову матеріально-технічну базу навчального закладу: бар-лабораторію, кухню-лабораторію приготування кулінарної продукції, просторі, світлі і теплі аудиторії, оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, комп’ютерні кабінети, спортивну, читальну та актову зали, їдальню.

Студенти економічного відділення показали свої професійні навички, провівши професійний конкурс-продаж товарів на тему: «Творчий підхід та сучасний стиль торговельного обслуговування», який відбувся в аудиторії № 2. Також активно взяли  участьу конкурсі фахової майстерності «Комерцфест - 2019», де змагалися групи ПТБ-107, ПТБ-111  у таких конкурсах:
1.    «Візитка команди»;
2.    «Розпізнай продовольчий товар за органолептичними показниками»;
3.    «Оцінити образ ділової людини, прокоментувати правильність жіночого та чоловічого ділового стилю підприємця»;
4.    «Товарознавець-фахівець»;
5.    «Прикрась віконну вітрину-стенд до свята».
              У читальній залі технікуму була організована книжкова виставка на тему: «Горджусь тобою, Україно!».

На завершення свята відбулася концертна програма, в якій була запропонована презентація усіх спеціальностей Чернівецького державного комерційного технікуму, а саме: «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології».

Надіємось, що інформація та позитивні враження, які абітурієнти отримали у День відкритих дверей, допоможуть їм зорієнтуватися і зробити важливий вибір у їхньому житті.25.02.2019
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум