Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День відкритих дверей

24 листопада 2018 року у Чернівецькому державному комерційному технікумі відбулось Свято відкритих дверей, на яке були запрошені гості, випускники і, звісно, майбутні студенти закладу.
                Захід відвідали більше 30 потенційних абітурієнтів. Гостям – абітурієнтам та батькам - було запропоновано багато цікавих заходів. Після реєстрації кожен відвідувач отримував  запрошення на навчання до Чернівецького державного комерційного технікуму. Студенти різних груп провели цікаві екскурсії і продемонстрували чудову матеріально-технічну базу навчального закладу: бар-лабораторію та лабораторію приготування кулінарної продукції, просторі, світлі та теплі аудиторії, оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, комп’ютерні кабінети, спортивну та актову зали, їдальню. На гостей справили велике враження кабінети технологічного та торговельного обладнання та експозиція тематичних столів.
              У цей день в аудиторії № 2 були  представлені презентації та книжкові виставки всіх трьох спеціальностей закладу освіти. Також яскравою і цікавою  тут була виставка овочевих композицій, де студенти ІІІ курсів спеціальності ”Харчові технології” втілили свої творчі задуми при створенні композицій із овочів і фруктів, продемонструвавши свої уміння в мистецтві карвінгу.  З радістю до святкування долучились  всі студенти ЧДКТ, викладачі та майстри виробничого навчання.

 Перед концертною програмою гості Дня відкритих дверей  мали можливість відвідати міні-маркет «Вітамін», де могли скуштувати різні сухофрукти, почути про їхню користь та шкідливість.
        На завершення свята відбулась  концертна програма, в якій була запропонована презентація усіх спеціальностей Чернівецького державного комерційного технікуму, а саме: «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» та «Харчові технології». До речі, саме у День відкритих дверей відбувся  ХVІ професійний конкурс зі спеціальності ”Виробництво харчової продукції”, де студенти груп ВХП-101, ВХП-102,

ВХП-103 показали свої уміння і практичні навики у приготуванні коктейлів та складанні серветок. На сцені актової зали випускники  ЧДКТ і Буковинської школи барменів порадували студентів та абітурієнтів неперевершеним бармен-шоу.

У технікумі неодноразово проводяться Дні відкритих дверей та інші заходи, які сприяють професійній орієнтації школярів міста та області. Адже саме зараз настав відповідальний момент замислитись над тим, де засіяти зерна своїх знань для отримання високих врожаїв у здобутті майбутньої професії. Інформація та враження, які абітурієнти отримують на такого роду заходах, допомагають їм зорієнтуватися і зробити важливий вибір майбутньої спеціальності.

 

 26.11.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум