Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

І етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

За доброю традицією, на початку листопада у Чернівецькому державному комерційному технікумі щорічно проводиться Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч він розпочався 9 листопада  святковою радіолінійкою, у День української мови та писемності, у День пам’яті преподобного Нестора –Літописця, а 14 листопада в читальному залі  відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу. Відзначити це свято і взяти у ньому  участь   зібралися всі бажаючі  знавці  і  прихильники рідної мови з усіх  спеціальностей нашого технікуму.

Із вітальним словом виступила викладач  української мови і літератури Гаврилюк Р.І., яка наголосила на важливості конкурсу, основна мета якого – утвердження державності української мови, її престижу серед молоді, повага до культури і традицій рідного народу. У технікумі конкурс проходить в межах навчального закладу і дозволяє виявити обдарованих студентів, які  будуть захищати честь технікуму на 2-му (обласному) етапі.

У конкурсі взяли участь близько 30 студентів технологічного та економічного відділень, які виконували завдання творчого рівня (написання творів відповідної тематики) та різноманітні завдання на виявлення вмінь редагувати, здійснювати переклад, аналізувати мовний матеріал.

Атмосфера змагання, творчості, натхнення відчувалася у процесі роботи. Письмові завдання були зорієнтовані не лише на виявлення мовних знань і вмінь, а й на усвідомлення мови як суспільного явища, виховання патріотизму студентської молоді.15.11.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум