Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День кар’єри

Спілкування – це валюта успішних людей. Студенти випускних груп Чернівецького державного комерційного технікуму мали змогу налагодити ділові контакти з потенційними роботодавцями у рамках заходу «День кар’єри ЄС. Робота для молоді», що відбувся 27.09.2018 р. у бібліотеці ЧНУ.

Метою даних зустрічей є те, що компанії і організації можуть знайти потрібних спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. В цьому році в заході вперше взяли участь представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Крім ділового спілкування з менеджерами компаній та представниками освітнього простору, студентська молодь взяла участь у тренінгових заняттях з тем: «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»,  «Робота і навчання у ЄС: як не потрапити у халепу?».

Участь у подібних заходах допомагає студентам усвідомити важливість отриманих у технікумі знань та професійних навиків, а також оцінити власні перспективи на ринку праці, в тому числі міжнародному.29.09.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум