Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День відкритих дверей

21 квітня 2018  року  у Чернівецькому державному комерційному технікумі відбувся День відкритих дверей, на який запрошувались усі бажаючі: батьки, випускники і, звісно, майбутні студенти. Гостям, які завітали на свято, було запропоновано багато цікавих заходів.  Студенти-консультанти нашого закладу  провели цікаві екскурсії та  показали  чудову матеріально-технічну базу навчального закладу: бар-лабораторію,  лабораторію приготування кулінарної продукції, просторі, світлі і теплі аудиторії, оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, комп’ютерні кабінети, спортивну, читальну та актову зали, їдальню.

Розпочалось знайомство з абітурієнтами у фойє технікуму, де вони мали можливість побачити і скуштувати виставку-продаж кулінарних і борошняних виробів, яку проводили студенти технологічного відділення.

Цікавими і змістовними  були презентації професійного спрямування  спеціальності «Облік та оподаткування»  на різні теми: «Криптовалюта», «Історичні постаті на грошових одиницях», «Цікаві факти про податки», які проходили в аудиторії № 1. Готували їх студенти економічного відділення груп ОБ-71, ОБ-70. А ось студенти груп ПТБ-111, ТКД-106 пропонували гостям різні конкурси на розпізнавання різних смаків чіпсів та мармеладу з  добавками. Також в навчальній аудиторії №2 була запропонована презентація усіх спеціальностей Чернівецького державного комерційного технікуму, а саме: «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології».

Надіємось, що інформація та позитивні враження, які абітурієнти отримали у День відкритих дверей, допоможуть їм зорієнтуватися і зробити важливий вибір у їхньому житті.

                        22.04.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум