Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ЩАСЛИВИЙ ВИПАДОК

        У рамках декади циклової комісії природничо-математичних  дисциплін  у Чернівецькому державному комерційному технікумі проведено інтелектуально-пізнавальну гру «Щасливий випадок».
              У змаганнях взяли участь команди економічного відділення «Прометей» та технологічного – «Еврика». Команду «Прометей» представляли Богдан Фетіла (група ОБ-71), Тетяна Ялов’як (ОБ-71), Ігор Поплета (ПТБ-109), Аліна Кирницька (ПТБ-109), Інна Дячук (ПТБ-110) та Михайло Іліка (ПТБ-110) – капітан команди. Технологи довірили захищати честь свого відділення Людмилі Матковській (група ХТ-107), Степану Яківчеку (ХТ-107), Олександру Фокшеку (ХТ-108), Ганні Максименюк (ХТ-108), Станіславу Карповцю (ХТ-108) та Андрію Васіну (ХТ-107) – капітан команди.
           Гра складалася із шести геймів: «Хто більше», «Заморочки із мішечка», «Темна конячка», «Ти мені – я тобі», «Гонка за лідером», «Бій капітанів». Інтригуючим був конкурс «Гість програми», на якому команди мали за характеристикою, відгадати про кого з викладачів йде мова. За це отримували додаткові бонуси. Далі гість програми задавала командам запитання, за правильні відповіді на які гравці отримували бали.
         Цікавим був і конкурс «Битва капітанів», на якому із запропонованого слова потрібно було скласти якомога більше слів. Сподобався присутнім і конкурс із вболівальниками. За правильну відповідь на запитання студенти отримували технікумівську валюту, яку згодом  можна буде обміняти на додатковий бал при захисті практичної або лабораторної роботи з математики, фізики, хімії чи біології. Гра проходила у рівній боротьбі. Лідирувала то одна, то інша команда. Та все ж таки фортуна на цей раз посміхнулася ерудитам економічного відділення «Прометей», які за підсумками змагань з різницею в один бал перемогли своїх суперників. Усіх гравців нагороджено   подарунками.
 


19.04.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум