Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Добро починається з тебе

«Добро починається з тебе» - відкритий проектний виховний захід на таку тему підготували і провели 2 квітня 2018 року студенти другого курсу групи ХТ-105 технологічного відділення  (куратор  - Абрамчук З.В.).

            Мета виховного заходу – виховувати у молоді милосердя, доброту, чуйність, небайдужість до чужого болю, готовність підтримати у важку хвилину, розрадити у біді; надавати постійну посильну допомогу людям, які нас оточують, рідним, тваринам, дарувати радість спілкування, турботу та увагу.

             Немає потреби переконувати когось у тому, що доброчинність є найвищим проявом духовності особистості. У своєму вступному слові Зінаїда Василівна зауважила, що  вміння робити добро не виникає в людині само  собою. Потрібно змалку вчити дитину доброчинності й милосердя, виховувати в ній потребу допомагати іншим. Закладені з дитячих років добро, чесність, людяність, милосердя, відповідальність залишаються з людиною на все її життя.

         Ще задовго до проведення виховної години, студентам було запропоновано виконати соціальний проект, який складався з п’яти частин:

1. Школа-інтернат с. Магала.

2. Вуличні тварини.

3.Сімейні стосунки.

  4.Стосунки між студентами.

  5. Відношення студентів  до даної теми.

Слід зазначити, що студенти з поставленими перед ними завданнями справились. Ціквими і повчальними  були життєві приклади робити добро, з якими зіткнулись студенти групи Богдана Бодюл, Іван Лесько, Іоан Морару та ін.

У свій час давньокитайський філософ Конфуцій говорив:   «Справжня доброта виростає із серця людини. Усі люди народжуються добрими».

                                                                                                                     

І щоб жилося усім нам добре, у мирі і злагоді, спокійно і затишно, треба щохвилини, щоденно творити добро. Та, власне, людинадля того і приходить у світ, щоб творити добро.

         То ж пам’ятаймо і дотримуймось «золотого» правила:

Не накопичуй в серці образ і зла, щоб не стати жорстоким і лютим. Умій прощати! Будь завжди добрим,неси у своїй душі любов до всього світу, адже ти - ЛЮДИНА!

 

 05.04.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум