Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

XI Фестиваль писанкарства

Котилася писаночка

Згори на долину,

Прикотилась простісінько

До нас на гостину...

Роман Завадович

 

29 березня 2018 року у Чернівецькому державному комерційному технікумі відбувся XI Фестиваль писанкарства, який традиційно проводиться перед  Великоднем.  

У нашому навчальному закладі з 2001 року діє гурток писанкарства «Тригвер» керівниками якого є Красовська С.І. та Добровольська В.В.

З 2007 року проводиться фестиваль писанкарства. На цьогорічному фестивалі студійці розписували писанки та проводили майстер-класи всім бажаючим хто хотів долучитися до таїнства створення писанки.

Цей фестиваль безумовно розвиває патріотизм, підносить культурну спадщину нашої землі та відіграє особливу роль у житті технікуму. Вже багато наших випускників за ці роки не тільки навчилися створювати писанку, але і понесли це мистецтво у свої родини.

Ми зберігаємо традиції нашого краю і це має особливу роль в цьому шалено динамічному світі. Родзинкою цьогорічного фестивалю була саме Буковинська писанка. Студійці «Тригверу» почали відтворювати зібрання писанок Юрія Феринчука. Написано вже понад 200 писанок. Саме орнаменти Буковинської писанки  застосовувалися і на майстер-класі, який був проведений в рамках фестивалю.

Впродовж фестивального дня було написано  понад 70 писанок, які студійці будуть реалізовувати на ярмарку 3-го квітня у технікумі, а зароблені кошти підуть на благодійність. 

Велика подяка студентам, які долучилися до цього дійства!01.04.2018
© 2005-2019, Чернівецький державний комерційний технікум