Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього

          5 грудня 2017 року фахівець з профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості Івасюк Марія Вікторівна в рамках проекту «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього» провела інтерактивне заняття «Сучасні методи пошуку роботи» для студентів випускних груп технологічного відділення Чернівецького державного комерційного технікуму. Метою заходу є підвищення конкурентоспроможності на ринку праці випускників та запобігання випадкам молодіжного безробіття.
       Модератором була фахівець з профорієнтації випускників Чернівецького державного комерційного технікуму Бистрицька Яна Миколаївна.
    Майбутні ресторатори мали можливість переглянути навчальні відеоматеріали Skills Academy, сюжети зі створеного за сприяння Державної служби зайнятості анімаційного серіалу «Пошук роботи», попрактикуватися у складанні та записі відеорезюме, підготуватися до співбесіди з роботодавцями та отримали вичерпні відповіді на питання щодо майбутнього працевлаштування. Фахівець з профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Вікторівна наголосила, що набуті знання сучасних методів пошуку роботи молодь може використати як під час першого працевлаштування, так і впродовж професійного зростання.
       Надалі планується провести ще два семінари для студентів випускних груп спеціальностей: «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

 

 06.12.2017
© 2005-2017, Чернівецький державний комерційний технікум