Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ЖИВИ І ВОЗРАДУЙСЯ, РОДЕ НАШ КРАСНИЙ

         «Живи і возрадуйся, роде наш красний» - відкриту виховну годину на таку тему підготували і провели студенти третього курсу групи Б-69 бухгалтерського відділення  (куратор Близнюк В.І.).
    Мета виховної години – формувати  шану і повагу до батьків та роду свого, до минувшини і сьогодення рідної України; виховувати національну свідомість, любов до рідного слова, культури, а також гордості за відданих Україні і народові митців.
    Ще за довго до проведення даного заходу, студенти отримали завдання: скласти родинне дерево свого роду; якнайбільше почерпнути знань з розповідей своїх батьків, бабусь та дідусів про звичаї і традиції родини. Було намальовано плакати генеалогічних родинних дерев, підготовлено презентації, на яких було викладено родинні фотографії.  А ще приємніше було чути, коли з вуст студентів лунали теплі, ніжні слова про свою родину, батька, матір, Батьківщину. Йшлося й про обереги родин: отчий дім,  вишивані рушники, сорочки, хліб, сіль. Справжньою окрасою виховного заходу  стали милозвучні   українські  пісні про родину, батьків, Україну, зокрема, «Сік землі», «Мої батьки», «Зніми фотограф нас», «Родина» та ін.
Усі присутні ще раз переконалися, що Україна споконвіків славилася міцним сімейним устроєм, повагою до батьків та до жінки – матері, гостинністю та працелюбністю, духовною єдністю поколінь. То ж знати свій родовід, зберігати про нього пам’ять – це наш святий обов’язок не лише перед минулим, а й перед майбутнім поколінням. Бо доки існує життя на землі, доти роду людському нема переводу.28.11.2017
© 2005-2017, Чернівецький державний комерційний технікум