Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Математики краю визначають кращих

    28 березня 2017 року на базі Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного  аграрного університету проведено обласний етап VIII Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. У змаганнях взяли участь 27 кращих студентів із 17 навчальних закладів, серед них і студенти Чернівецького державного комерційного технікуму – Наталія Махмутова (група ХТ-105) та Даниіла Гайдей (група ХТ-106).
    Олімпіада з математики проводилась з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої  праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.
     Методом жеребкування було обрано журі серед викладачів-фахівців з навчальних закладів, яке перевіряло роботи учасників олімпіади за встановленими критеріями оцінювання. Також методом «вільного» жеребу задачна комісія сформувала пакет завдань для учасників змагань.
      Вітаємо студентів нашого технікуму Наталію Махмутову та Даниілу Гайдей, які на цих змаганнях посіли відповідно ДРУГЕ та ТРЕТЄ місця (викладач В.І. Близнюк).
      Усіх призерів і переможців  нагороджено грамотами Ради директорів. Грамотами також нагороджено і викладачів, які підготувати призерів.
      Вітаємо та бажаємо Наталії та Даниілі  подальших успіхів у навчанні і житті!!!29.03.2017
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум