Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Cвіт моїх захоплень!


           Виховну годину  на тему: «Cвіт  моїх  захоплень» провела зі своїми вихованцями викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін,  куратор  групи  ОБ-70  Світлана Андріївна Запаранюк  

          Вільний  час – проблема, яка цікавить кожного, хто прагне  жити  змістовно. Для  одних  вільний  час – хвилини  солодкого неробства  й лінощів, для інших – найсумлінніша  праця. Такими є студенти групи ОБ-70, які знають, як провести  свій  вільний  час.
       Так, зокрема, юнаків цікавить спорт (П. Спіжавко, А. Дилей, О. Лисак ).  К. Горійчук та О. Дубець -  люблять малювати  і  вишивати бісером.

       Дім не там де живеш, а там, де тебе розуміють. Про це знає О. Гаврилюк, яка розповіла про свою дружню  сім'ю. Н. Великій  та І. Іванчук  подобається вишивати.  Крім цього, Неля  знає старовинну  технологію  виготовлення писанок,  які вона успадкувала  від прабабусі. Про те, як стати привабливою та красивою, розповіли Н. Паладян (плетіння волосся), Н. Костенюк (мистецтво макіяжу), Х. Царик (розпис нігтів). К. Бортей  проявила себе в танцях, В. Присакарь - у музиці, а  Т. Попович Т. вміє випікати класні смаколики.
        Ось такі таланти мають студенти групи ОБ-70.
        Так і хочеться сказати: «Бережіть час. Це тканина, з якої виткане життя!»

 23.03.2017
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум