Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

МІСЯЧНИК ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

    Днями в Чернівецькому державному комерційному технікумі відбувся КВК любителів біології та хімії, який завершив місячник циклової комісії природничо-математичних дисциплін.
       В КВК взяли участь три команди: команда спеціальності «Бухгалтерський облік» - «Бригада - 69», спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність»   - «Алхіміки» та спеціальності «Виробництво харчової продукції»  - «Поварята». Журі, поклавши руку на модель Землі, присягнули у своїй об’єктивності, поклялися судити правильно, як правильним є закон обертання Землі навколо своєї осі і навколо Сонця.

          Студенти серйозно  віднеслися до  підготовки цього дійства. Вони підготували емблеми  та презентації команд. Особливо ретельно  працювали над сценкою  «Як ми відпочиваємо на природі». Студенти  з гумором покритикували наше відношення до природи, переконавши аудиторію в неправильності поведінки. Жартуючи, але, дуже влучно капітани пояснили розуміння основних законів природи. Учасники команд показали свою ерудицію, відповідаючи на цікаві запитання з хімії та біології, відгадуючи загадки. Особливо активними були глядачі, коли відгадували сценки із життя тварин, які команди представили за допомогою пантоміми. А конкурс «Коли таке буває», змусив  посміхнутися кожного.
    Незаперечним  є той факт, що змагання проходили у цікавій впертій боротьбі, адже після кожного конкурсу почергово лідирувала кожна із команд. І все ж таки фортуна посміхнулася «Бригаді-69», яка на декілька пунктів випередила «Поварят», третіми фінішували «Алхіміки».
    По завершенні змагань директор технікуму Галина Божик оголосила підсумки місячника. Кращих і активних студентів нагороджено грамотами, дипломами, подяками.
    Так, зокрема, грамотами нагороджено переможців олімпіад, які проводились у технікумі:  з математики - Микиту Тарнавецького (група ВХП-102), з фізики – Діану Романюк (група Б-69), з хімії -  Наталію Павлюк (група ВХП-102). За кращі знання з біології нагороду отримала студентка групи ВХП-103 Наталія Бурачук.
    До речі, Микита Тарнавецький на ІІ (обласному) етапі VII Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технікумів та коледжів Чернівецької області посів почесне ДРУГЕ місце, поступившись переможцю всього трьома балами.
    У конкурсі «Краща газета» перемогу отримала група Б-69 (куратор Оксана Тодерішин), друге місце дісталось групі ВХП-102 (куратор Яна Бистрицька), третіми були студенти групи ТКД-106 (куратор Ольга Бурденюк).
    За участь в акції «Вітаміни на вашому столі» подяки отримали –  Сергій Низельський і Валерія Гачинська  (група ВХП-102) та Аліна Глинська (група ТКД-105).   
    Були активними студенти  і в озелененні території технікуму. Кращі з кращих за це отримали подяки. Серед них Тетяна Мельничук (група ВХП-101) та Аліна Вахнюк (група ВХП-103).
    Місячник завершився. А викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін вкотре переконалися, що такі заходи потрібні. Вони спонукають студентів до збагачення знань з математики, фізики, хімії та біології, а також згуртовують молодь, дають можливість кожному долучитися до виконання того чи іншого завдання, представити  групу з найкращої сторони і за це навіть отримати нагороду чи почути добре слово на свою адресу.

      

 29.04.2016
© 2005-2021, Чернівецький державний комерційний технікум