Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Фестиваль юнацької творчості "Чисті роси"

         Пісня, танець, музика - це джерела збагачення національної культури. Для розвитку творчості, для розкриття духовного потенціалу молоді проводяться культурно-масові заходи, спрямовані на розвиток талантів та обдарувань у молодого покоління.
         З цією метою 22 березня студенти технікуму взяли участь у звітному концерті на фестивалі юнацької творчості “Чисті роси”
        Прекрасне свято талантів  розпочав Корж Максим з піснею «Синє небо». Свої авторські поезії представили студенти бухгалтерського відділення: « Моя Україна» - Клебак  Христина та  «Вам про Вас» - Панівська Юлія. У виконанні Клебак Христини та Клебака Павла  прозвучала пісенна композиція «Помолись за мене мамо».
      Завершила свято талантів молоді Чернівецького державного комерційного технікуму Тамара Тофан, яка подарувала глядачам пісні "Червона Рута"  та "Я у тебе одна".

         Ведучими свята були Полонка Олена та Калин Олександр.

       Також студенти технікуму взяли участь у  номінації «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла» і представили:

      Мистецтво карвінгу – студенти ІІІ курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» Москалюк Андрій, Василова Анна, Дяків Уляна представили композицію «Іванова лебедина зграя» до 75-річчя І.Миколайчука.
    Тематичний стіл – студенти гуртка «Ресторатор» спеціальності «Виробництво харчової продукції» презентували тематичний стіл «Така тепла, така пізня осінь…», родзинкою якого була книга з автографом митця – І. Миколайчука, який він дав під час зйомок фільму «Така тепла, така пізня осінь».
     Члени гуртка «Тригвер» представили писанкову  композицію із 67 писанок – тризуб «Горжусь тобою, Україно» та композицію «Писанкові первоцвіти».
    Лазар Марія – студентка І курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» представила власноруч вишиті рушники, написані писанки під назвою «Дякую тобі, мамо, що навчали вишивати і писанки писати».
     Переможці та учасники фестивалю-конкурсу «Чисті роси» будуть нагороджені на Творчому звіті навчальних закладів у травні місяці.

 23.03.2016
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум