Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Виховуємо громадянина – патріота України

          З 23 по 27 жовтня в Чернівецькому державному комерційному технікуму відбувся тиждень національної культури під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України», який включив: Конкурс української народної пісні.
           У виконанні студентів технікуму прозвучали ліричні та жартівливі пісні.Таланти та вміння студентів оцінювало поважне журі, яке прийняло  наступне рішення:
               І місце - група ВХП-95 із піснею «На поточку прала»
               ІІ місце – група ВХП-102
               ІІІ місце поділили між собою групи Б-69 та Б-68

          Фестиваль патріотичної пісні
         Фестиваль розпочався прологом, в якому хвилиною мовчання та твором «Пливе кача» вшанували пам’ять загиблих героїв України різних періодів історії нашої держави.
         Двохгодинна програма фестивалю була насичена виступами колективів, у виконанні яких звучали пісні УПА, стрілецькі пісні, сучасні патріотичні твори, пісні про Україну.
 

  

         У конкурсі студентських есе на тему: «Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини» І місце виборола студентка групи ВХП-100 Корбут Анастасія.
        «Чернівецькій області - 75» - саме цю тему студенти технікуму обрали для виставки квіткових композицій. І місце отримала група Б-69.
 

 

        Завершив тиждень Літературно-мистецький альманах: «Моя посвята Батьківщині!», присвячений 25-й річниці Революції на граніті, та  перегляд і  обговорення студентами документальних фільмів до Дня визволення України.

 30.10.2015
© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум