Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Презентація гуцульської кухні

             У рамках проведення тижня національної культури 28 жовтня 2015 року у ЧДКТ студенти та майстри виробничого навчання презентували свою спеціальність у вигляді гуцульського весілля, де були представлені автентичні страви Гуцульщини.

              Цікавою була пошукова робота студентів, яка полягала у знаходженні та відтворенні стародавніх страв гуцульської кухні. На основі отриманої інформації студенти мали змогу скласти гуцульське меню, де були включені холодні страви та закуски, перші страви (юшка путильська, суп гуцульський), другі страви (кулеша, бануш, книші, голубці), гарніри (киселиця, фасоля товчена), страви та вироби з борошна (вареники з різними начинаками, завиванці, налисники, пампушки), напої (узвар, чаї з гірських трав).

                 В день заходу зала їдальні була ошатно вбрана в гуцульському стилі: були використані старовинні килими, вишиті рушники, глиняний посуд. Яке традиційне гуцульське весілля без музик? На свято було запрошено музичний колектив з Путильщини. Столи їдальні були накриті в стилі гуцульського весілля, де кожний охочий ласував гуцульськими смаколиками.

                   В майбутньому планується і надалі продовжувати традиції навчального закладу і знайомити студентів та викладачів технікуму з різними кухнями світу.

 29.10.2015
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум