Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Свято Відкритих дверей

                    24 жовтня у Чернівецькому державному комерційному технікумі відбулось Свято Відкритих дверей, на яке були запрошені гості, випускники і, звісно, майбутні студенти закладу.
                Захід відвідали більше 50 потенційних абітурієнтів. Гостям – абітурієнтам та батькам - було запропоновано багато цікавих заходів. Після реєстрації кожен відвідувач отримував спеціальне запрошення на навчання до Чернівецького державного комерційного технікуму. Представники студентського парламенту провели цікаві екскурсії і продемонстрували чудову матеріально-технічну базу навчального закладу: бар-лабораторію та лабораторію приготування кулінарної продукції, просторі, світлі та теплі аудиторії, оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, комп’ютерні кабінети, спортивну та актову зали, їдальню. На гостей справили враження кабінети технологічного та торговельного обладнання, та експозиція тематичних столів.
               В цей день в читальній залі була представлена тематична виставка  «Кулінарія – десята муза мистецтва», приурочена до Дня Кулінара, який святкують 21 жовтня. Студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції», усі викладачі та майстри виробничого навчання з радістю долучаються до святкувань. До речі, саме у День відкритих дверей відбувся ІІ етап щорічного ХІV професійного конкурсу зі спеціальності ”Виробництво харчової продукції”. На сцені випускники Буковинської школи барменів порадували студентів та абітурієнтів мистецтвом флейрінгу та неперевершеним бармен-шоу.
Студенти І та ІІ курсів спеціальності ”Виробництво харчової продукції” втілили свої творчі задуми при створенні овочевих композицій, продемонструвавши свої уміння в мистецтві карвінгу.
           Приємно зазначити, що студенти усіх відділень не забувають про тих, кому зараз найбільше потрібна допомога, хто відстоює інтереси країни ціною власного життя – бійців АТО.  Тому спільними зусиллями студентів технологічного та товарознавчого відділення було організовано благодійний продаж випічки. Усі кошти від реалізації були зібрані на допомогу воїнам АТО.
           Перед концертною програмою гості Дня відкритих дверей могли помилуватись композиціями з осінніх квітів на тему «75-річчя утворення Чернівецької області».  Також вони мали можливість скуштувати нові смаки овочевих соків ТМ «Сандора» - «Овочевий коктейль». Студенти товарознавчого відділення вирішили не лише ознайомити гостей та студентів інших відділень з товарами-новинками, але й переконати їх у корисності соків з сезонних овочів та плодів.
        І кульмінацією свята стала концертна програма, в якій була запропонована презентація усіх спеціальностей Чернівецького державного комерційного технікуму, а саме: «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність» та «Виробництво харчової продукції».26.10.2015
© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум