Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Модні тренди!

         Нещодавно, 25 лютого 2015 року, у гуртожитку Чернівецького державного комерційного технікуму відбувся конкурс «Модні тренди». Кожна учасниця обрала собі помічницю, яка виконувала роль моделі,  за  допомогою якої, конкурсантки продемонстрували свої здібності у сфері моди.

       Кожній учасниці було поставлене завдання заздалегідь обрати наряд для дівчат, які виступили в ролі моделей, та обґрунтувати свій вибір. Ванджура Марія та Попадюк Анна представлення оформили у вигляді відеоролика, а Микитюк Уляна представила себе у віршованій формі.

       Кожна з дівчат мала змогу попрацювати стилістом, зробити зачіску, яка повинна була б відповідати обраному наряду кожної дівчини, і продемонструвати журі.

 


            Щоб завершити образ модних красунь учасницям необхідно було продемонструвати свої вміння у ролі візажиста.

                            Також учасниці спробували модно, елегантно та швидко за сервірувати стіл для гостей.

        Під час проведення конкурсу працював круглий стіл. Його завданням була пошукова робота, щодо правил етикету, рекомендаціями, якого мали змогу скористатися учасниці.

         Протягом того часу, як учасниці виконували свої завдання можна було побачити, як :     
         -    Радукан Іван,  готував  коктейлі

        -    Зал відгадував загадки і переможці отримували призи

             -    Мельник Ірина та Бородач Тетяна декламували власні вірші

            -    Конкурс від вихователя

         -    Був продемонстрований уривок з мультфільму  «Вінні – Пух у гостях у Кролика», де студенти мали знайти помилки, щодо правил етикету «Як правильно вести себе в гостях»

        -    Пісні у виконанні Покритюка Володимира, Воронкова Влада, Гербіша Олександра, яким підспівував  весь зал та багато іншого.

             Шановне журі нагородили почесними букетами квітів, які студенти гуртожитку власноруч виготовили своїми   руками.26.02.2015
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум