Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Благодійний ярмарок "На допомогу Українській армії"

      16 вересня у стінах технікумі в приміщенні їдальні відбувся благодійний ярмарок  "На допомогу Українській армії". Ініціаторами цієї акції були студенти ІІІ-ІV курсів, але у процесі підготовки долучилися всі курси.

         Студенти кожного відділення зуміли себе проявити як справжні майстри своєї справи. Так технологи на лабораторних заняттях виробляли різні булочки та тістечка, які товарознавці реалізували з великим завзяттям.

         На ярмарку панували патріотичні мотиви. Кожен старався на свій вибір приготувати страви із залученням національної символіки. Так, Дуган М. студент групи ВХП-93, виготовив торг у вигляді прапора України. Студенти груп ТКД-101, 96, 97 були одягнені у національний одяг, який підкреслював їх національну свідомість. За їхної ініціативи була створена власна виставка-продаж. Майбутні бухгалтери придбали яблука та сік для наших захисників.

            Багато студентів особисто захотіли долучитися до акції та реалізовували свою власну випічку. Всі зароблені гроші студенти передадуть у Чернівецький військовий госпіталь, де лікуються наші поранені солдати. Після занять активні учасники та організатори благодійної акції особисто відвідають воїнів, поспілкуються з ними та нададуть адресну допомогу.

             Дана акція зібрала не лише кошти, які справді потрібні нашим захисникам, вона показала єдність українського народу, єдність усіх поколінь - від старого до малого - що, безсумнівно, приведе до єдності всієї України, отже до перемоги. Ми свято в це віримо.А нашим героям - Слава! Слава! Слава!

Патріотичний ярмарок

Наталка Малиш, студентка ЧДКТ група ТКД-99-2

Здрастуй, мій Герою України

До тебе пише дівчина проста

Вперше пишу до людини,

Якої незнаю, та відчуваю вас

Ми дякуємо Вам!

За любов, за силу

За, те, що не тікали по краям

А брали в руки автомат

І нашу Україну боронили

За це ми дякуємо вам

Для вас тепер співають солов'ї

І цвіте в саду калина

Для вас сходить сонце на зорі

І за вас молиться вся Україна.

Вибачте та дякуємо вам

За наше спокійне життя та

Мирне небо

Та просимо Бога, аби були ви живі

Нам більше нічого не треба.

 

 

 16.09.2014
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум