Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Михайло Кравчук – відомий на весь світ і невідомий в Україні

 «Михайло Кравчук – відомий  на весь світ і невідомий в Україні» -  на таку тему в Чернівецькому державному комерційному технікумі відбулась студентська науково-пізнавальна   конференція,присвячена 120-річчю з дня народження великого патріота України.
Тему конференції підказали самі студенти. Студентська молодь технікуму активно долучилась до пошукової роботи з вивчення тернистого життєвого шляху видатного українського математика. У їх виступах йшлося й про наукові праці з математики Михайла Кравчука, які ввійшли до скарбниці світової  науки, й про його роль у розвитку математичної освіти в Україні, адже Кравчук був засновником математичних кафедр у кількох київських інститутах, створював українську математичну термінологію,  він вчив математики Архипа Люльку, Сергія Корольова, Володимира Челомея, які пізніше стали прославленими конструкторами.
"Моя любов - Україна і математика" - так визначив своє життєве кредо український математик Михайло Кравчук.  А студенти комерційного технікуму свою любов і шану до України і славетного сина свого народу, академіка Кравчука виявили у високому рівні підготовки до конференції та своїм зовнішнім виглядом, одягнувши національні строї.

 


 08.10.2012
© 2005-2021, Чернівецький державний комерційний технікум