Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ У КОНКУРСІ НА КРАЩУ МЕТОДИЧНУ РОЗРОБКУ З МАТЕМАТИКИ

    На базі Чернівецького державного комерційного технікуму відбулось засідання організаційного комітету та журі щодо визначення переможців у конкурсі на кращу методичну розробку заняття та позакласного заходу з математики серед викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області.
    Конкурс методичних розробок проводився з метою виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду серед викладачів математики коледжів і технікумів області; вдосконалення педагогічної майстерності, подальшого розвитку потенціалу та творчих здібностей викладачів; популяризації інноваційних технологій в освітньому процесі.
    Подані матеріали розділено на категорії: «Методична розробка заняття з математики», «Методична розробка позакласного заходу з математики» та «Методична розробка дидактичних матеріалів щодо вивчення певного розділу». Журі підвело підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку з математики серед викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації  області та визначило переможців.
       У категорії «Краща методична розробка заняття з математики» ПЕРШЕ місце розділили:
     • Дерев'янчук Світлана Іванівна, викладач Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (тема: «Визначений інтеграл та його застосування. Розв'язування вправ»);
  • Жугаєвич Віра Василівна, викладач Чернівецького кооперативного економіко–правового коледжу (тема: «Тригонометричні формули подвійного кута»).
      У категорії «Краща методична розробка позакласного заходу з математики» ПЕРШЕ місце отримав:
    •   Близнюк Василь Іванович, викладач Чернівецького державного комерційного технікуму (Інтелектуальна гра «Математичні розваги»);
      У категорії «Краща методична розробка дидактичних матеріалів щодо вивчення певного розділу»  перемогу отримала:
    •  Крот Марія Миколаївна, викладач Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету (дидактичні матеріали до розділу «Тригонометричні функції і рівняння»).
  

       Переможців конкурсу нагороджено грамотами Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області.

 07.04.2014
© 2005-2020, Чернівецький державний комерційний технікум